Çağrı Merkezi: 0 232 436 07 60

Hakkımızda

ZEYN TARİHÇE
  
Türkiye'de ayakkabı denince ilk akla gelen markalardan biri olan Zeyn, kısa zamanda yarattığı çizgisini en son modayla birleştirerek kendi tarzını oluşturmuş bir markadır.
Zeyn koleksiyonları; modern, şık, rahat ve özgür çizgileriyle hem iş hem de haftasonu kıyafetlerini çok iyi tamamlayan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.2001 yılının ekonomik krizlerle dolu çalkantılı günlerinde cesur bir girişimle yapılan yatırımlardan, yıllar içinde günümüzün iddialı markalarından Zeyn yaratılmıştır.
Zeyn, geniş tasarımcı kadrosuyla birlikte kusursuz teknolojisini, el işçiliğinin kalitesiyle birleştirerek giderek klasikleşen "Zeyn Çizgisi" ne ulaştı. Modern çizgilerde sürekli kendini yenileyen bir marka olan Zeyn, üretiminde dünyanın en kaliteli kösele, deri ve aksesuarlarını kullanmaktadır. Her zaman estetik ve güncel olanı müşterilerine sunmaya özen gösteren Zeyn bu titiz yaklaşımını aldığı uluslararası ödülle pekiştirdi.
95 ülkedeki Ticaret Liderleri Klubü'nün 7000 üyesi arasında gerçekleştirilen düşünce ankedini takiben, sektör ve coğrafi alandaki mükemmel marka imajı sebebiyle Zeyn'e "En İyi Ticari İsim Altın Ödülü (Yeni Yüzyıl Ödülü) layık görüldü.
Zeyn Türk ayakkabı sektörünün öncüsü olarak bu konumundan gurur duyuyor.
 
DİNLİYORUZ
Tedarikçiden bayi teşkilatına, pazarlama departmanından nihai tüketiciye kadar hemen herkesi dinlemeyi biliyor ve ayakkabı sektörünün ihtiyaçlarını tam olarak belirleyip ona göre stratejiler geliştiriyoruz.
 
TASARLIYORUZ
Yaratıcı ekibimizle, ürünlerin pazarına göre en uygun tasarım hizmetini müşterilerimize sunuyor ve ürünlerin piyasada hakettiği yeri bulmasını sağlıyoruz.
 
ÜRETİYORUZ
Yetkin üretim elemanlarımızla, geniş makina parkıyla, yüksek üretim kapasitesiyle,kaliteyi koruyan titizlikle çalışarak yüksek ürün kalitesini yakalıyoruz.
 
KALİTESİNİ ONAYLIYORUZ
Üretimimizin her aşamasında kaliteye verdiğimiz önemi kalite kontrol sistemleri ile sürdürüyoruz.
zeynshoes@zeynshoes.com
İletişim için yukarıdaki e-mail adresini kullanın